O firmie

KTO TO? Jesteśmy zespołem ludzi, działającym od ponad 30lat, dla których zysk nie jest jedynym celem. Wierzymy, że nasza praca i umiejętności są nam dane, żeby pomagać innym. Naszym zamiarem jest tworzenie rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb klientów.

JAK? Podlegając surowym normom estetycznym i technicznym, nieustannie podnosimy poziom, ku rosnącemu zadowoleniu naszych sz. Klientów. Bez względu na rozmiar zamówienia każdemu sz. Klientowi służymy z najwyższym szacunkiem i zainteresowaniem. Nie zostawiamy nigdy sz. Klienta w potrzebie, do końca towarzysząc w spełnieniu najbardziej nawet wykwintnych oczekiwań. Kompleksowa opieka: od projektu do realizacji.

CO? Jesteśmy wiodącą firmą produkującą, serwisującą i montującą oraz produkującą w kooperacji urządzenia typu: kompletne witryny, bramy, rolety elektryczne, zwijane, segmentowe, szybkobieżne, żaluzje, drzwi i zabudowy szklane, drzwi automatyczne, pomosty przeładunkowe, przegrody, rolety p. poż. Analizując wieloletnie doświadczenia wadliwych rozwiązań wielu producentów opracowaliśmy autorską propozycję dla sz. Klientów, która eliminuje wiele problemów z zamknięciami lokali. Ze względu na pewne, sprawdzone, solidne materiały i rozwiązania techniczne, a także zespół doświadczonych ludzi, udzielamy, jako jedyni na rynku europejskim, gwarancji – 5 letniej na cały wyrób – roletę w dowolnym kolorze RAL.